אזור טיול
: גליל תחתון, גליל עליון.

קבוצה: מבוגרים

משך: יום טיול (8 שעות)

נושא היום: נטייל בעקבות אנשי רוח ויוצרים בגליל העליון

מבנה הטיול: השירה היא נשמת אפו של העם היהודי. השירה העברית קמה לתחיה והייתה לעובדה מוגמרת מעת בה חזר עם ישראל לארצו. גם היצירה הספרותית שלנו קמה ופורחת לנגד עינינו. נצא לסיור בעקבות משוררים וסופרים בגליל. 

נפתח במוזיאון המושבה כינרת, נשמע על יצירתה על רחל המשוררת. נמשיך לביקור בבית הקברות של כינרת בו נטמנו כמה אישי עשייה דגולים. נמשיך לסיור בראש פינה בעקבות ספרה של שלומית לפיד "גיא אוני" ונשמע על תקופה בה על כל דבר אפשר לומר  "בראשית". נמשיך לאחוזת דוברובין ובה נסעד ארוחת צהריים, לאחר מיכן נשמע על נפתלי הרץ אימבר שביקר במקום וחייו ניצלו לאחר מקרה מוזר בליל חורף קר.

עונה מומלצת: אביב, קיץ, סתיו.

אתרים אפשריים לשילוב: חצר כינרת, שמורת החולה.

 

 

 

 

 

להמלצות לטיולים חינם

* שם:
* דוא"ל:

חדשות נגללות בצד שמאל

שירות לאומי תשע"ז במרכז סיור ולימוד "בשבילנו" אוהבת לטייל, ללמוד ולהדריך? להיות חלק מגרעין משימתי פעיל? הרשמי כבר עכשיו באיגוד המדרשות ליום המיונים והצטרפי לשירות משמעותי למען עם ישראל לפרטים נוספים - ניתן ליצור קשר עם יפעת 052-4281209
שירות לאומי במרכז זהות יהודית "בשבילנו" בשנת תשע"ז שירות משמעותי, מגוון ואיכותי. בתי ספר, חונכות בחינוך המיוחד, הדרכה בסניף, מרכזי למידה, ועוד.. לפרטים נוספים לחצו כאן 
מסעות חווייתיים לנוער לכיתות ז-ט בחופשת הקיץ במחירים אטרקטיביים!- ההרשמה החלה - לפרטים נוספים לחצו כאן
מסעות חינוכיים בכרמל "מסע כרמל" - מסע איכותי חווייתי לנוער ולתיכונים לקבלת פרטים נוספים לחצו על הכותרת
טיולים וחוויות לבתי ספר ההרשמה לטיולי תשע"ו עדיין בעיצומהפנו אלינו עוד היום ותקבלו תוכנית טיולים המותאמת במיוחד עבורכםלייעוץ ופרטים נוספים היכנסו לצור קשר (למעלה)
הורים ממליצים עלינו: