גליל התחתון

אזור טיול: גליל תחתון

קבוצה: יסודי ועל יסודי (ה - יב)

משך: יומיים

נושא הטיול: תקומתן של ישראל

מבנה הטיול: ביום א' נטייל בנחל תבור במסלול למיטיבי לכת. בקניון הבזלת של נחל תבור נפגוש צמחייה ייחודית ומים זורמים כל זאת בשקט הפסטורלי של הגליל התחתון. יש להביא נעליים להליכה במים (!).לאחר מיכן נעפיל להר קדומים בנצרת עילית ונטייל במסלול מעגלי. מראש ההר נוכל לראות את מרחבי עמק יזרעאל ולשמוע את סיפור הקרב של ברק וסיסרא. סיפור זה ישלים לנו את ההיכרות עם הר תבור וסביבתו.

ביום ב' נטייל בשמורת הארבל נצפה מראש המצוק אל נופי הכינרת והגליל ומשם נרד במסלול אתגרי אל מצוק הארבל וכפר המערות שלמרגלותיו. במהלך המסלול נשמע על ניתאי הארבלי ועל גאולתן של ישראל המתחילה לאט לאט. לאחר מיכן נלך בטיילת של טבריה בה נמצא הרובע היהודי העתיק. נשמע על שחרור טבריה במלחמת העצמאות ונראה את מד הגובה של מי הכינרת. את הטיול נסיים בתפילה בקבר ר' מאיר בעל הנס.

 

עונה מומלצת: סתיו, חורף, אביב.

מקומות לינה אפשריים: אנא כרי דשא. אנא פוריה. אנא מעיין חרוד.

אתרים אפשריים לשילוב: שביל מעגלי בהר תבור. מרכז מבקרים "תנובה". שייט בכינרת. גן לאומי חמת טבריה. עין נון. מסלול קרני חיטין – נבי שועייב. ניתן לטייל כל יום בנפרד.

 

לפרטים נוספים ותאום הדרכה פנו אלינו 04-6662333 או שלחו הודעה ואנו ניצור קשר בהקדם

 

להמלצות לטיולים חינם

* שם:
* דוא"ל:

חדשות נגללות בצד שמאל

שירות לאומי תשע"ז במרכז סיור ולימוד "בשבילנו" אוהבת לטייל, ללמוד ולהדריך? להיות חלק מגרעין משימתי פעיל? הרשמי כבר עכשיו באיגוד המדרשות ליום המיונים והצטרפי לשירות משמעותי למען עם ישראל לפרטים נוספים - ניתן ליצור קשר עם יפעת 052-4281209
שירות לאומי במרכז זהות יהודית "בשבילנו" בשנת תשע"ז שירות משמעותי, מגוון ואיכותי. בתי ספר, חונכות בחינוך המיוחד, הדרכה בסניף, מרכזי למידה, ועוד.. לפרטים נוספים לחצו כאן 
מסעות חווייתיים לנוער לכיתות ז-ט בחופשת הקיץ במחירים אטרקטיביים!- ההרשמה החלה - לפרטים נוספים לחצו כאן
מסעות חינוכיים בכרמל "מסע כרמל" - מסע איכותי חווייתי לנוער ולתיכונים לקבלת פרטים נוספים לחצו על הכותרת
טיולים וחוויות לבתי ספר ההרשמה לטיולי תשע"ו עדיין בעיצומהפנו אלינו עוד היום ותקבלו תוכנית טיולים המותאמת במיוחד עבורכםלייעוץ ופרטים נוספים היכנסו לצור קשר (למעלה)
הורים ממליצים עלינו: