אזור טיול: גליל עליון

קבוצה: יסודי ועל יסודי (ו- יב)

משך: יומיים

נושא היום: היסטוריה יהודית בגליל

מבנה הטיול: ביום א' נטייל בפסגת הר מירון. משביל הפסגה נפרסות תצפיות פנורמיות על מרחבי הגליל התחתון מכנרת ועד הים תיכון. מראש ההר נרד לכיוון חירבת חומימה ונמשיך לנחל נריה או מורן. כל המסלולים עוברים בסבך חורש ים תיכוני יפהפה המאפיין את מרום הגליל בו אנו מטיילים. לאחר מיכן נבקר בגן לאומי בית כנסת ברעם. את היום נסיים בתפילה בקבר רשב"י. בערב נסייר בצפת ונשמע על קסמה המיוחד של העיר שמשכה אליה מקובלים וחכמים. בין השאר נשמע גם על שיחרור בעיר במלחמת העצמאות. ביום ב' נבקר במצודת ביריה שהוקמה בתקופת המנדט על אפם וחמתם של הבריטים. לאחר מיכן נצא לטיול בנחל עמוד. מסלול בנחל עמוד הינו טיול בינות למעיינות, בוסתנים, עצי פרי בריכות וסימני התיישבות קדומים. המים המפכים במעין נקיים, מקנים את התחושה של טיול בגן עדן. הטיול הנו טיול מים רגוע ויפה ומומלץ כמעט בכל עונות השנה.

 

עונה מומלצת: סתיו, אביב, קיץ.

מקומות לינה אפשריים: אנא צפת. אהלי מירון.

אתרים אפשריים לשילוב: עמק התכלת, אוצר הסתם (מתאים לבר מצווה), שייט בכינרת, מערת פער, סיור בבית העלמין של צפת. ניתן לטייל גם את אחד הימים בנפרד.

 

 

 

להמלצות לטיולים חינם

* שם:
* דוא"ל:

חדשות נגללות בצד שמאל

שירות לאומי תשע"ז במרכז סיור ולימוד "בשבילנו" אוהבת לטייל, ללמוד ולהדריך? להיות חלק מגרעין משימתי פעיל? הרשמי כבר עכשיו באיגוד המדרשות ליום המיונים והצטרפי לשירות משמעותי למען עם ישראל לפרטים נוספים - ניתן ליצור קשר עם יפעת 052-4281209
שירות לאומי במרכז זהות יהודית "בשבילנו" בשנת תשע"ז שירות משמעותי, מגוון ואיכותי. בתי ספר, חונכות בחינוך המיוחד, הדרכה בסניף, מרכזי למידה, ועוד.. לפרטים נוספים לחצו כאן 
מסעות חווייתיים לנוער לכיתות ז-ט בחופשת הקיץ במחירים אטרקטיביים!- ההרשמה החלה - לפרטים נוספים לחצו כאן
מסעות חינוכיים בכרמל "מסע כרמל" - מסע איכותי חווייתי לנוער ולתיכונים לקבלת פרטים נוספים לחצו על הכותרת
טיולים וחוויות לבתי ספר ההרשמה לטיולי תשע"ו עדיין בעיצומהפנו אלינו עוד היום ותקבלו תוכנית טיולים המותאמת במיוחד עבורכםלייעוץ ופרטים נוספים היכנסו לצור קשר (למעלה)
הורים ממליצים עלינו: